Joanna Śron

Joanna jest radcą prawnym (nr wpisu Pz-Kl-327/02 na liście Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu) z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Czytaj Więcej

Wojciech Łakomecki

Wojciech jest radcą prawnym (BdP-219 w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy) z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Czytaj Więcej

Joanna Gwiazdowska

Of counsel. Joanna jest radcą prawnym (BdP-208 w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy) z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Czytaj Więcej

Joanna Śron

Joanna jest radcą prawnym (nr wpisu Pz-Kl-327/02 na liście Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu) z kilkunastoletnim doświadczeniem. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte podczas pracy w międzynarodowej kancelarii, której oddziałem w Poznaniu z sukcesami kierowała. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie gospodarczym, prawie procesowym, prawie własności intelektualnej i prawie autorskim. Prowadzi szkolenia i publikuje informacje prawne w zakresie prawa handlowego i cywilnego oraz prawa własności intelektualnej. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego oraz stypendystką DAAD w Niemczech na Humboldt Universität zu Berlin, gdzie uzyskała tytuł Magister Legum (LL.M.).

Wojciech Łakomecki

Wojciech jest radcą prawnym (BdP-219 w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy) z kilkunastoletnim doświadczeniem. Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowej kancelarii, specjalizującej się w doradztwie dla podmiotów zagranicznych. Specjalizuje się w prawie procesowym, prawie pracy, prawie upadłościowym, a także w przepisach o ochronie danych osobowych. Prowadzi szkolenia i audyty dotyczące wdrożenia RODO. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz stypendystą na wydziale prawa Universität Mannheim w Niemczech.

Joanna Gwiazdowska

Joanna jest radcą prawnym (BdP-208 w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy) z kilkunastoletnim doświadczeniem. Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej kancelarii, świadczącej doradztwo prawne dla podmiotów zagranicznych. Od ponad 10 lat specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, pomagając zarówno polskim, jak i zagranicznym klientom w rozwiązywaniu problemów z zakresu znaków towarowych, prawa autorskiego, prawa nieuczciwej konkurencji oraz wzorów przemysłowych. Z sukcesem prowadzi spory sądowe tak w Polsce, jak i przed Sądem Unii Europejskiej w Luxemburgu (jest zawodowym pełnomocnikiem przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej). Joanna jest również mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Poznaniu. Jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu prawa autorskiego i prawa prasowego.