CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI?

Branża logistyczna

Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Kancelarię. Szkolenie omawiające problemy prawne w transporcie było dostosowane do potrzeb firmy. Pan Mecenas w rzeczowy i jasny sposób omówił zagadnienia szczególnie problematyczne dla naszej firmy. Szczególnie istotne było dla nas zestawienie poszczególnych zagadnień (np. reklamacji, przedawnień) w oparciu o przepisy krajowe i unijne (CMR).

Branża produkcyjna

Uzyskaliśmy od Kancelarii fachową i profesjonalną pomoc i obsługę w zakresie właściwego wdrożenia nowych przepisów dotyczących składania sprawozdań finansowych. Pomoc mec. Śron w zakresie uzyskania nr PESEL dla obcokrajowca była nieoceniona. Dodatkowym atutem współpracy z Kancelarią jest fakt, iż kontakt przebiegał bezproblemowo, również w języku angielskim, co dla naszej firmy jest niezwykle istotne.

Branża produkcyjna

Kancelaria świadczy dla nas bieżące doradztwo m.in. w zakresie prawa pracy. Podczas obsługi prawnej radcowie prawni Kancelarii wykazują się rzetelnością, sumiennością oraz bardzo wysokim przygotowaniem merytorycznym. Wsparcie dla naszej firmy, m.in. w zakresie opracowywania projektów umów, porozumień, regulaminów pracy jest bardzo pomocne w naszej codziennej działalności. Podczas trwającej już kilka lat współpracy zawsze możemy liczyć na rzetelną poradę i opinię prawną dostosowaną do naszych potrzeb.

Branża produkcyjna

Mec. Łakomecki pomógł naszej firmie odpowiednio wdrożyć przepisy RODO. Posiada ogromną wiedzę, kompetencje i doświadczenie, które powodują, że współpraca z Kancelarią przynosi nam wiele korzyści i zadowolenia. Pan Mecenas rzetelnie ocenił sytuację naszej firmy pod kątem ochrony danych osobowych, a następnie przygotował dla nas dokumenty i wskazał procedury pozwalające na dostosowanie się do nowych przepisów. Kontakt przebiegał bezproblemowo, otrzymywaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Bardzo przydatne było również przeprowadzenie szkolenia z RODO dla naszych pracowników, gdzie Pan Mecenas wykazał się rozległą wiedzą na temat ochrony danych osobowych i prawa pracy, którą potrafi przekazać w sposób wysoce profesjonalny, a przy tym zrozumiały i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb.

Branża budowlana

Mec. Wojciech Łakomecki oraz mec. Wojciech Wirth w skuteczny i fachowy sposób poprowadzili sprawę mojej firmy o odzyskanie należnej, dużej sumy pieniędzy. Przygotowane wezwania do zapłaty, a następnie wytoczony proces doprowadziły do korzystnego dla mnie wyroku – odzyskaliśmy  zarówno dług, jak i poniesione przez firmę koszty. Polecam Śron & Łakomecki Kancelaria Prawnicza wszystkim firmom szukającym profesjonalne obsługi w zakresie postępowań sądowych, działania radców prawnych Kancelarii są fachowe i pozwalają na skuteczne, korzystne rozstrzygnięcie spraw.

Z kim dotychczas pracowaliśmy?