Pracownicze Plany Kapitałowe – indywidualne szkolenia dla firm

30.05.2019

Mamy przyjemność poinformować, że nasza Kancelaria prowadzi dedykowane dla konkretnych firm – klientów Kancelarii szkolenia z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Ostatnie takie szkolenie odbyło się na zlecenie jednego z naszych Klientów w dniu 24 maja 2019 r.

Radca prawny Joanna Śron w sposób kompleksowy omawia na szkoleniach główne założenia i zasady wprowadzania PPK, a także – w oparciu o przykłady – przedstawia mechanizmy funkcjonowania tej instytucji.

W ramach szkolenia przedstawione zostają m.in.:

  • podstawowe zasady funkcjonowania programu,
  • terminy implementacji,
  • zasady obsługi programu,
  • wytyczne dla pracodawcy oraz pracownika przy wdrażaniu i korzystaniu z programu.

Wskazujemy przy tej okazji, że Kancelaria Śron & Łakomecki chętnie zapewni Państwu kompleksowe wsparcie prawne przy wprowadzeniu PPK w Państwa firmie, w tym nie tylko w zakresie prowadzonych szkoleń z tematyki PPK, ale również przy wdrożeniu PPK, m.in. w zakresie wyboru instytucji finansowej zarządzającej i prowadzącej PPK, zawarcia z nią umów o zarządzanie i prowadzenie PPK oraz wsparcia w kontaktach z pracownikami i związkami zawodowymi lub przedstawicielami pracowników w zakresie wdrożenia i prowadzenia PPK oraz przy przygotowaniu dokumentacji PPK i wewnętrznych instrukcji / regulaminów dot. obsługi i funkcjonowania PPK.

W razie zainteresowania współpracą z nami w zakresie PPK prosimy o kontakt pod adresem biuro@abcgroupce.com

Komentarze

0